Medikolife

FİRMAMIZ

Medikolife Laboratuar Tıbbi Cihaz ve Sarf Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi  1997 yılında kurulmuş ve dünya çapında önde gelen laboratuar diagnostik sistem markalarıyla ürün pörtföyünü oluşturmuştur.

Medikolife; hastalıklarla mücadelenin her safhasında, laboratuar sürecini basitleştiren ve otomatize eden dünya lideri markalar ile her türlü laboratuar ihtiyaçlarına cevap veren cihazlardan, kimyasal kitlere kadar oluşan geniş ürün yelpazesinin satış-pazarlama, satış sonrası ürün ve teknik destek hizmetlerini sağlamaktadır. Teşhise yönelik ürün yelpazesi hastane laboratuarlarında rutin olarak yapılan tüm testleri kapsamaktadır.

Medikolife; kuruluşundan bugüne çalışanları, müşterileri, meslektaşları, tedarikçileri ve ilişkide olduğu tüm kamu kurum kuruluşları ile dürüstlüğe dayalı etik biriş birliği içinde kaliteli hizmet anlayışıyla sektöründe lider olmayı hedeflemiştir.

Bu hedef doğrultusunda Medikolife; kendi bünyesinde verdiği teknik servis hizmet kalitesini, 19.08.2003 tarihinde aldığı “TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi” ile tescillemiştir. Bunun yanı sıra hizmet kalitesini sektöründe en iyi konuma getirebilmek amacı ile Eylül 2005 de çalışmalarına başladığı ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini tüm gerekliliklerine uygun bir şekilde kendi sisteminde oluşturmuş ve Şubat 2006' da "Laboratuar Tıbbi Cihaz ve Sarf Malzemeleri Alımı, Satışı, Satış Sonrası Teknik Hizmet Verilmesi ve Tıbbi Laboratuar Hizmetleri İşletmeciliği" kapsamında tam uygunluk  ile ilk sertifikasını almıştır. Her yıl yapılan ara denetim ve belgelendirme denetimleri ile sürekliliğini sağlamış ve 2010 yılı itibari ile ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemine geçerek Toplam kaliteye ulaşmak adına sistemin sürekliliği, üst yönetimin desteği ve tüm çalışanların katılımıyla müşteri ve başarı odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Güvenilir, kaliteli, kapsamlı ve efektif maliyetli hizmetleri ile laboratuvar tıbbi cihaz ve sarf malzemeleri satışında ve laboratuvar işletmeciliği alanında tüm  gereklilikleri sağlayan  Medikolife; müşteri odaklılık, süreklilik ve toplam kalite ilkelerine bağlılığından asla ödün vermeyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

2014 yılı başında, Celsius 42+ firmasının Türkiye tek yetkili distribütörlüğünü üstlenerek onkolojik eksternal lokal hipertermi sistemlerinin en iyilerinden olup uygun maliyeti ile de kamu ve özel sektörün bu konudaki ihtiyacını en iyi biçimde karşılayacak olan Celsius TCS hipertermi sistemlerini Türkiye pazarına sunmaya başlamıştır. Yakın gelecekte, ülkemizin bu konudaki uygulamalarında birinci ve vazgeçilmez tercihi olacak olan bu sistemin, hem uygulama merkezleri, hem de hastalar için büyük faydalar getirecek olması, ülkemiz adına sevincimizi artırmaktadır.